Baldur’s Gate 3 Sidequest Rehberi

Oyunda ilerlerken, Baldur’s Gate 3’te Finish The Masterwork Weapon adında bir yan görev alıyorsunuz. Eğer göreve katılmak isterseniz, haritadaki yeraltı bölümündeki Blighted köyünden alabilirsiniz. Duvarı kırarak alana eriştiğinizde, alabileceğiniz bir silah koleksiyonu bulacaksınız.

Silahları almadan önce, bu görevi tamamlamak için daha sonra demirhaneye geri dönmemiz gerekeceğini ve bunu yaptığımızda, görevi bitirmek için bir sintine, büyük kılıca veya hançere ihtiyacımız olacağını lütfen unutmayın. . Öyleyse orada bir tane bırakın. Görevi başlattığınızda, görev için sussur havlamasına ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Nasıl edinileceğini bilmeyenler için, Baldur’s Gate 3 yan kitap rehberimizi takip etmeniz yeterli | Usta İşi Silahını tamamlayın.

Baldur’s Gate 3 Sidequest Rehberi | Usta İşi Silahını Bitir

Baldur’s Gate 3’teki sussur kabuğunu bulmak için, yeraltındaki ağaçları yağmalamalısınız. Buraya geldiğinizde, birkaç 4. seviye Hook dehşetinin onu koruduğunu göreceksiniz. Ağaçları yağmalamak için önce savaşmalı ve çengel dehşetlerini yenmeyi başarmalısınız. Bunu kolayca yapmak için tek yapmanız gereken onlarla savaşmak ve onları çıkıntıdan uzaklaştırmak. Bu onlara büyük bir düşüş hasarı verir ve tırmanmaya çalışırken bir sonraki dönüşü kaybederler.

Onları yendikten sonra ağaçları yağmalamaya devam edebilirsiniz. Son olarak, demirhaneye geri dönün ve yağmaladığınız sussur kabuğunu kullanın. Bu alevleri maviye çevirecek. Bu olduğunda, demirhanede bir büyük kılıç, tırpan veya hançer kullanın.

Demirhanedeki son eşyalardan birini kullandıktan sonra, bu artık Baldur’s Gate 3’teki Finish The Masterwork Weapon yan görevini tamamlayacak. Bu görev için zor bir şey yok ama kanca korkusuyla uğraşmak, hazırlıksız olarak yüzleşirseniz aslında bir korku olabilir. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!