Baldur Kapısı 3’te Miri Konumu Nerede Bulunur?

Baldur’s Gate 3’te ilerlerken, kendinizi Tuzağa Düşmüş Adamı Kurtar görevinde sıkışmış bulacaksınız. Bu görevle karşılaştığınızda, karısı Miri’yi bulmak için sizden yardım isteyen bir adamla konuşacaksınız. Bu zamanda, alacağımız tüm bilgiler Miri’nin kayıp olduğu ve arayışın bizi onu bulmaya götürdüğü.

Eğer zaten Miri’yi Baldur’s Gate 3’te bulmak için bu arayış içindeyseniz, o zaman bir yerde sıkışıp kalmanız olasıdır. Başlamadan önce, oyunun sizi kandırmaya çalıştığını varsaymak yerine bariz yerleri keşfetmeniz için bir ipucu var. Hala şans göremiyorsanız, o zaman Miri’nin Baldur Kapısı 3’te nerede bulunacağına dair rehberimizi okumayı düşünün | Tuzağa Düşmüş Adam görevini kurtar.

Baldur Kapısı 3’te Miri Konumu Nerede Bulunur | Tuzağa Düşmüş Adamı Kurtar Görev

Tuzağa Düşmüş Adamı Kurtar görevinde Miri’yi Baldur Kapısı’nda bulmak için tek yapmanız gereken, Miri’nin kocasıyla konuştuğunuz yerin tam karşısında göreceğiniz binanın içine girmek. Bu binaya gidin ve ikinci kata çıkan merdivenleri takip edin. Orada yerde bir ceset göreceksiniz. Yukarı gidin ve gövdeye tıklayın. Ardından kocaya geri dönün ve onunla etkileşim kurun. Şimdi alacağınız görüşmedeki ikinci seçenek “Miri öldü. Cesedini yanmış binalardan birinde buldum. “ Bu seçeneği seçin ve tamamlanacaktır.

Miri’yi bulmak oyunda nispeten kolaydır. Ancak, çoğu oyuncu bariz bulacakları yerlere bakmayacaktır. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!