Avokadolu makarna salatası

Avokadolu Makarna Salatası Tarifi

Nasıl yapılacağını öğrenin avokadolu makarna salatası Ücretsiz Tariflerin bu vesileyle size sunduğu bu basit adım adım, çok az malzemeyle ve o zamandan beri çok az hazırlık süresi harcayarak Avokado salatası renkli spirallerin yapımı çok kolaydır ve hepsinden önemlisi lezzetlidir. Böylece istediğiniz zaman hazırlayabilirsiniz. Avokadolu makarna salatası için bu tarifi okumaya devam edin ve eğer hoşunuza gidiyorsa biraz zeytin veya sotelenmiş mantar gibi sevdiğiniz diğer malzemeleri ekleyin.

4 kişi
15 dk.
Ana yemek
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet

Avokadolu makarna salatası yapmak için malzemeler:

Avokado Makarna Salatası nasıl yapılır:

1

Bu avokadolu makarna salatasını hazırlamanın ilk adımı, spiralleri pişir bir tencere suyu kaynatın ve kaynadığında, makarnayı ekleyin ve üreticinin talimatlarına göre pişirin (yaklaşık 10 dakika).

Makarna piştikten sonra süzüyoruz, pişmesi kesilsin ve ardından spiraller birbirine yapışmasın diye su akıntısına geçiriyoruz ve sonraya ayırıyoruz.

Hile: Avokado salatası için renkli spiraller yerine başka bir makarna türü kullanabilirsiniz.

Avokadolu Makarna Salatası Tarifi - 1. Adım

2

Spiraller pişerken soğanı jülyen şeritleri ve kırmızı biberi kestik şeritler halinde veya parçalar halinde ve bir tencereye sıcak yağ sıçratarak birkaç dakika sotelemek için koyuyoruz. Sezon ve yedek.

Hile: Salatadaki sebzeleri dilerseniz tavada avokado ile soteleyebilirsiniz.

Avokadolu Makarna Salatası Tarifi - 2. Adım

4

Soğan ve biber sotelendikten sonra süzülmüş makarnayı ekleyin. Bir tutam tuz ve otları tatmak için serpin ve son olarak avokado dilimlerini ekleyin. Makarnanın lezzetini avokado ile bütünleştirmek için her şeyi iyi karıştırıyoruz.

Hile: Güzel otlar yerine biraz maydanoz, kişniş, kekik veya diğer aromatik bitkileri serpebilirsiniz.

5

Sonunda, bizimkini sıraladık avokadolu makarna salatası çiseleyen sızma zeytinyağı ve istediğiniz gibi biraz sirke veya limon suyu ile. Ve hazır!

Avokadolu Makarna Salatası Tarifi - Adım 5