Avokado ve palmiye kalpli somon füme salatası

Avokado ve palmiye kalpli füme somon salatası tarifi

avokado ile füme somon salatası her durum için mükemmeldir. En sevdiğim tariflerden birini hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayarak sunuyorum, ancak tarifteki adımlar farklı görünse de, damak zevkimizi içeriklerinin zengin zıtlığıyla dolduracak. Bir kutlama için ideal, çünkü içeriği sunarken bize bolca oyun veriyor. Palmiye yürekli, avokado kreması ve kivi sosu ile bu füme yabani Alaska çorbası salatasını beğeneceğinizi ve yapmayı teşvik ettiğinizi umuyorum.

Ücretsiz Tariflerde okumaya ve keşfetmeye devam edin avokado ve palmiye kalbi ile somon füme salatası nasıl yapılır, Lezzetli!

4 kişi
30 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ortalama tutar

Avokado ve hurma kalpli somon füme salatası yapmak için malzemeler:

Avokado ve Palmiye Kalbi ile Füme Somon Salatası nasıl yapılır:

1

Avokadolu bu egzotik füme somon salatası yapmak için tüm malzemeleri topluyoruz. Somonun yanı sıra, yağda kurutulmuş domates tarifi ile evde domates de yapabilirsiniz.

Avokado ve Palmiye Kalpli Füme Somon Salatası - Adım 1

2

Her şeyi hazırladıktan sonra, füme somon salatası tarifine Avokado kremasının hazırlanması. Bunun için avokadoyu soyuyoruz ve bir çatal yardımıyla kabaca öğütüyoruz. Daha sonra limon suyunu, ince kıyılmış frenk soğanı, tuz ve karabiber, biraz sıvı yağ ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın. Çok ince olmayan bir macun gibi olmalı. Rezerve ettik.

Avokado ve Palmiye Kalpli Füme Somon Salatası - Adım 2

3

Şimdi hadi kivi sosu yap Füme somon salatasını avokado ile süsleyecek. Yapmak için kiviyi soyuyoruz, çok küçük parçalara ayırıyoruz ve aynısını kurutulmuş domatesle yapıyoruz. Uygun bir kaseye hardalı, akçaağaç şurubunu, bir tutam tuzu, kalan yağı koyup emülsiyon haline getiriyoruz. Kivi ve domatesi ekleyin ve tüm malzemelerle karıştırın. Rezerve ettik.

Avokado ve Palmiye Kalpli Tarif ile Füme Somon Salatası - 3. Adım

4

Şimdi tabak zamanı! Tercihen dikdörtgen bir plakada marul koyduk. Marulun üzerine somon dilimlerini koyuyoruz. Avuç içi kalbini önyargıdan kesip marulun etrafına ve arasına en sevdiğimiz şekilde yerleştiriyoruz. Daha sonra bir kaşık yardımıyla avokado kremasıyla aynısını yapıyoruz.

Palmiyenin kalbi, bazı palmiye ağaçlarının tomurcuklarından elde edilen bir besindir. Palmiye kalbinin temel besin katkıları arasında yüksek lif içeriği, B6 vitamini ve çinko, potasyum, fosfor ve demir gibi mineraller öne çıkmaktadır.

Hile: Eğimli kesim söz konusu olduğunda, çapraz olarak eğimli kesim anlamına gelir.

Avokado ve Palmiye Kalpli Tarif ile Füme Somon Salatası - Adım 4

5

Malzemeleri kivi sosu ile yıkayarak bitirip, yan tarafa biraz koyup birkaç tel frenk soğanı ile süsleyerek yemeği bitiriyoruz. Ben böyle dekore ettim avokado ile füme somon salatasıama işte her birinin hayal gücü ve tadı geliyor. Afiyet olsun!

Avokado ve Palmiye Kalbi ile Füme Somon Salatası - Adım 5

6

Ve artık somon füme varsa ve bu ürünle hangi tarifleri yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki fikirlere dikkat edin:

Tarifini beğendiyseniz Avokado ve palmiye kalpli somon füme salatası, Balık Salatası Tarifleri kategorimize girmenizi öneririz.