Assassin’s Creed Valhalla’da Repton House Anahtarı Nasıl Elde Edilir

Assassin’s Creed Valhalla’yı Viking (Eivor) olarak oynuyorsanız, Repton evine uygun bir kapı anahtarı olmadan girmenin mümkün olduğunu bilmelisiniz. Ancak Anahtarı almak kolay değildir. Şimdiye kadar birçok oyuncu için baş ağrısı olduğunu kanıtladı.

Bu yüzden, burada size Repton House Anahtarının yeri ve nasıl alınacağı konusunda rehberlik edeceğiz. Bunun yanı sıra, AC Valhalla’daki ‘İsimsiz Olmalısınız Hatasını’ nasıl çözeceğinizi de öğreneceksiniz. Bu hata, Repton evinin kilidini açma yolunuzda olabilir.

AC Valhalla'da Repton Ev Anahtarı Nasıl Alınır

AC Valhalla’da Repton Ev Anahtarı Nerede Bulunur?

Repton Ev Anahtarı görevinize başlamadan önce Repton Evi’ni bulmanız gerekir. Bu zor değil. Ev, Assassin’s Creed Valhalla’nın Ledecestrescire bölgesinde yer almaktadır. Aslında Rapton bu bölgedeki küçük bir köyün (bölgenin ikinci en küçük köyü) adıdır. Bu, oyunda defalarca gelmeniz gereken önemli bir bölge.

Eve vardığınızda kapısının kilitli olduğunu göreceksiniz. Kapıda bir not asılı bulacaksınız. Bu not, size Skari hakkında bilgi veren Skari’s Journal’dır. Repton evinin sahibinin Skari adında eski bir savaşçı olduğunu bu günlükten anlayacaksınız. Günlük ayrıca Skari’nin savaşçı hayatından kaçtığını ve boşta yaşadığını söylüyor.

Skari’yi Bulmak

Şimdi bu savaşçıyı – Skari’yi aramalısın. Repton’un kuzeybatısına gidin. Orada Skari’nin bulunabileceği küçük bir ada bulacaksınız. Onu bir ateşin yanında oturmuş lirini çalarken bulursunuz. Bu, emekli olmuş ve boş zamanlarının tadını çıkaran Vikinglerin ortak bir jestidir.

Sadece Skari’ye gidip konuşmak ve Repton evi anahtarını talep etmek zorundasın. Repton evinin kilidini açmak için kullanabileceğin Anahtarı sana hemen verecek. Eve geri dönün ve Anahtar ile kilidi açmayı deneyin. Anahtar genellikle kolay çalışsa da, bu aşamada sorun yaratabilecek bir hata bildirilmiştir. Bu, ‘İsimsiz Olmalısınız’ Hatası.

AC Valhalla’da ‘Anonim Olmalısınız’ Hatası Nasıl Onarılır?

Şimdiye kadar pek çok oyuncu, Repton ev anahtarı arayışını tamamladıktan sonra, “İsimsiz Olmalısınız” hatasıyla karşılaştıklarını bildirdi. Repton ev anahtarının çalışmasına izin vermez. Oyuncu Repton evinin kapısını açmaya çalışırken, “İsimsiz olmalısın” şeklinde bir mesaj belirir.

Bu hatayla karşılaşırsanız, orada ve sonra oyundan çıkmanız gerekir. Oyunu yeniden başlatın ve tekrar oynayın. Ledecestrescire bölgesindeki Repton evine ulaşın (Anahtar size ait olmalıdır). Kapıyla etkileşim kurun ve Repton ev anahtarı yardımıyla açın. Umarım bu sefer böcekle bir daha yüzleşmezsiniz. Bu çözüm şu ana kadar birçok oyuncu için çalıştı. Böylece Repton evine girebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla’daki Repton House Key ile sizin için elimizde olan tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Daha fazla oyun ve diğer güncellemeler için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.