Arkadaşlarınızla Oynamak İçin En İyi Roblox Oyunları

Bu yazıda, arkadaşlarınızla hemen oynayabileceğiniz en iyi Roblox oyunlarından bazılarını listeleyeceğiz. Bu, ikili oyun platformunun yanı sıra oyun oluşturma sistemidir. Birincisi, çeşitli türlerde tonlarca oyun görürken, ikincisi kendi oyunlarınızı yaratmak için Lua Programlama Dilini kullanır. Çeşitli platformlarda mevcut olan bu ücretsiz oyun, kitlelere sunacak çok şey var.

Oyun içi para birimi Robux’dan da yararlanabilirsiniz, bu da çeşitli eşyalar satın almaya ve işçiliğe yardımcı olur. Ancak, bu kadar uzun bir oyun listesiyle, kullanıcılar genellikle mükemmel çok katmanlı oyunları bulmakta zorlanırlar. Bu bağlamda, bu kılavuz size yardımcı olmalıdır. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi Roblox çok oyunculu oyunlar burada verilmiştir. Tam liste için takip edin.

roblox oyunları arkadaşlarla oynar

Arkadaşlarla Oynamak İçin En İyi Roblox Oyunları

Reddit forumundaki epeyce kullanıcı, mükemmel co-op çok oyunculu oyunları bulma konusundaki kovalamacalarını da kısaltmak istiyor. Bu soruyu da tekrarlarsanız, bu liste mükemmel bir cevaptır. Yani daha fazla uzatmadan başlayalım.

Arkadaşlarla oynayabileceğin bazı iyi oyunlar nelerdir? roblox’tan

Anime Dövüş Simülatörü

Anime Dövüş Simülatörü

Bu oyun, daha sonra savaşlarda ve ilgi çekici zorluklarda yer alabilecek en sevdiğiniz anime karakterlerini yaratmanıza olanak tanır. Ancak bu oyun tam olarak arkadaşlarınızla değil, onlara karşı oynanıyor. Bunun nedeni, yoğun savaşlarda onlarla yüzleşmeniz gerekmesidir. Güç seninle olsun!

Süper Golf

süper golf-roblox-oyun arkadaşları

Başlık, oyunun ait olduğu alan hakkında size iyi bir ipucu verse de, resmin tamamını boyamıyor. Bu normal bir golf maçı değil. Farklı haritalara yayılmış, her birinin kendine özgü zorlukları vardır. Bununla birlikte, ortak olan bir şey, topu delikten uzaklaştırabilecek yel değirmenleridir. Ancak rüzgarın yönünü yakalayabilirseniz, bu değirmenleri de kendi avantajınıza çevirebilirsiniz.

Gizle ve Dönüştürmek için Ara

saklambaç dönüşümü

Arkadaşlarla oynayabileceğimiz en iyi Roblox oyunlarından bahsettiğimizde, kendimize yardım edemeyiz ancak bu başlığı bu listeye dahil ederiz. Herkesin en sevdiği çocukluk oyunu oldukça yenilendi. Toplamda 15 oyuncu olabilir, bunların üçü arayanlar ve geri kalan 12’si bulunması zor yerlerde saklanıyor olabilir. Daha sonra oyun ilerledikçe, arayanlar için gerçekten zorlaşır, çünkü daha sonra gizleyiciler kendilerini başka şekillerde de gizleyebilirler.

Beni benimseyin

beni roblox oyun arkadaşları evlat edin

Bu oyun, bazı sorumlu arkadaşları, akrabalarınıza, evcil hayvanlarınıza ve sunuculardaki diğer üyelere bakmaya çağırıyor. Sadece bu da değil, arkadaşlarınız da yaşam tarzınızı, yaşama yerinizi ve diğer günlük yaşam kararlarınızı iyileştirmede çok önemli bir rol oynayacaklar. Arkadaşlarınıza bağımlılık bunda oldukça yüksek.

Doğal afet

doğal afet

Bu kooperatif çok oyunculu, arkadaşlarınız arasında güçlü bir bağ kurulmasını ister. Siz ve akranlarınız bir adada mahsur kalırsınız ve kendinizi kasırga, göktaşları ve kum fırtınaları gibi bir dizi doğal afetten korumak için bir çıkış yolu bulmanız gerekir. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi Roblox çarpanı oyunları listesinde kesinlikle değerli bir yarışmacı.

Hayalet Kuvvetler

hayalet roblox oyun arkadaşları zorlar

Bu, Roblox ailesine ait en popüler birinci şahıs nişancı oyunları arasındadır. Size arkadaşlarınızla veya onlara karşı oynama seçeneği sunar. Bizim durumumuzda, oyunun sonraki aşamalarında bu düşmanları öldürmek için kesinlikle bir yardım eli kullanmanız gerekeceğinden, ilkini daha ilginç bulduk.

RoVille

roville roblox arkadaşları oyna

Hayat simülatörü Roblox oyunlarına gelince, bu tam burada en üstte. Bu oyunun en önemli iki yönü, karakterinizin sağlık durumu ve kariyerindeki başarı merdivenlerini ne kadar iyi tırmanabildiği. Her iki yönüyle de zirveye çıkan kişinin önünde zengin ve lüks bir yaşam tarzı oyulmuş olacaktır.

Bununla birlikte, arkadaşlarınız da orada olacaklar ve toplumda kendilerine zengin bir isim oluşturmaya çalışacaklar. Kaynağı en iyi şekilde kullanabilen kişi, kendisine sağlıklı bir yaşam tarzı hediye edebilmelidir. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gerçek hayattan bir simülasyon oyunu, daha fazlasını isteyemezdik.

Jailbreak

jailbreak roblox arkadaşları oyna

Adından da anlaşılacağı gibi, hapishanelerden kaçmak için elinizden geleni yapmalısınız. Ama bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Bunun nedeni, arkadaşlarınızın kaçmanızı önlemek için her şeyi yapmasıdır. Ancak, aralarından biri, hapishaneden kaçma görevinizde size yardımcı olacak bir sahtekar olacaktır. Ama o zaman bile, arkadaşlarınız sürekli sizi arayacaklar ve size ulaştıkları anda sizi tekrar parmaklıklar arkasına koyacaklar. Bu Hapishane Kaçamağı sonuçta çocuk oyuncağı olmayacak.

Araç Simülatörü

Araç Simülatörü

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi Roblox oyunları, bir yarış türü eklemeden eksik kalırdı. Bu alanda epeyce varken, bu alan görsel olarak çekici grafikler ve ilginç oyun sayesinde diğerlerini geride bırakmayı başarıyor.

Rakibinizi alt etmek için biraz Robux ayırmanız gerekebilir, ancak asıl eğlence burada yatıyor. Bu oyun içi parayı kazanmak için, arkadaşlarınıza zarar vermeniz gerekir, yıkım ne kadar fazlaysa, o kadar zengin olursunuz. İlginç geliyor, değil mi?

Cinayet Gizemi 2

cinayet gizemi 2

Sen ve arkadaşların cinayet vakalarının arttığı küçük bir kasabaya gönderileceksiniz. Biriniz katil, diğeri polis ve diğerleri normal vatandaş olacaktı. Ancak katili bulmak kesinlikle zor bir ceviz. Oyun ayrıca, tüm oyuncuların ‘aralarındaki sahtekar’ kim olduğu konusunda fikirlerini paylaşabilecekleri bir tartışma forumu da barındırıyor.

Bu, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi Roblox oyunları listesindeki bu kılavuzdan geldi. Spor, gizem, simülatör ve diğerleri arasında yarış da dahil olmak üzere farklı türlere yayılmış on farklı başlık listeledik. Hangisinin sizi en çok etkilediğini yorumlarda bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.