Arkadaşlarınızla Karışmak İçin Android için En İyi Prank Uygulamaları

Akıllı telefonlar, neslimizdeki birçok şeyin kapılarını açtı. Artık taksi rezervasyonu yapmak, haberleri okumak veya birine e-posta göndermek için geleneksel yöntemlere güvenmemize gerek yok. Bir akıllı telefonun kullanıcılara yardımcı olabileceği birçok şey olsa da, eğlence muhtemelen başarısının en büyük nedenidir. YouTube videoları izlemeyi, Instagram’da mem paylaşmayı ve TikTok’ta sarmaşık izlemeyi seviyoruz. Ya bir gün arkadaşlarınızla zararsız bir şekilde uğraşmaya karar verirseniz?

Google Play Store her zaman arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle uğraşmanıza izin veren birçok uygulamaya ev sahipliği yaptı. Tanıdığın birine eşek şakası yapmana izin veren pek çok zararsız ve eğlenceli uygulama var. Belki de kırık bir ekran veya polis sirenleri, arkadaşlarınızı bir anda şoka sokan her şeydir! Bu nedenle, arkadaşlarınızla uğraşmak için kullanmayı seveceğinizi düşündüğümüz Android için en iyi şaka uygulamalarından bazılarını bulup test etme özgürlüğünü aldık!

Arkadaşlarınızla Karışmak İçin Android için En İyi Prank Uygulamaları

Aşağıdaki uygulamaların tamamen gündelik ve eğlenceli kullanım için yapıldığını unutmayın. Birisine herhangi bir şekilde zarar vermek için bu uygulamalardan herhangi birini kullanmanızı önermiyoruz. Şakalar harika ama bir sınırı da var. Bununla birlikte, 2020’de arkadaşlarınızla uğraşmak için kullanabileceğiniz Android için en iyi şaka uygulamalarına bir göz atalım!

Arkadaşlarınızla Karışmak İçin Android için En İyi Prank Uygulamaları

1. TV Remote Uygulamaları

Telefonunuzda IR Blaster varsa, bu şaka muhtemelen arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle uğraşmak için yapabileceğiniz en eğlenceli şeydir. Yapılan TV uzaktan kumandalı uygulamaların hiçbiri bu amaç için inşa edilmemiş olsa da, yine de çekilmesi komik bir şaka. Tek yapmanız gereken, telefonunuz için TV’niz için de çalışan uyumlu bir TV uzaktan kumanda uygulaması bulmaktır. Her şey kurulup çalışmaya başladığında, yapmanız gereken tek şey yaratıcı olmak ve kanalları değiştirmek, TV’yi açmak veya kapatmak veya arkadaşlarınızı veya ailenizi şaşırtacak herhangi bir şey için birkaç düğmeyi parçalamaktır!

Arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabileceğiniz bazı iyi TV uzaktan kumanda uygulamaları için önerilere ihtiyacınız olursa, endişelenmeyin, çünkü sizi koruduk. En iyi TV uzaktan kumandalı uygulamalardan bazılarını daha önce aşağıdaki bağlantıyı izleyerek bulabileceğiniz bir makalede listeledik:

TV Remote Uygulamalarını Keşfedin

2. Kırık Ekran Şakası

Arkadaşınızın telefonunu ödünç alıp kırık bir ekranla geri vermekten daha korkutucu olan nedir? Tam olarak bunu sizin için yapan mükemmel bir uygulamamız var. Uygulamanın boyutu hafiftir ve herhangi bir Android cihaza yüklenmesi birkaç saniyeden uzun sürmez. Yükledikten sonra, sahte ekran çatlağını yalnızca bir seçeneği değiştirerek veya telefonu sallayarak etkinleştirebilirsiniz. Bu, ekranınızdaki çatlakları ortaya çıkaracak ve kesinlikle arkadaşınızın ışıklarını korkutacaktır. Uygulamanın ayrıca durumu daha da eğlenceli hale getirmek için elektrik hasarı gibi çatlaklar için birkaç başka etkisi vardır.

Buradan indirin

3. Ünlü Ses Değiştirici

Ünlü bir ünlü olarak poz verirken arkadaşınıza şaka yapmak istemeniz durumunda, bu uygulama sizin için harikalar yaratır. Seçilebilecek sadece birkaç ünlü olmasına rağmen, yine de çok eğlenceli bir şaka. Tek yapmanız gereken, istediğiniz herhangi bir mesajla birlikte sesinizi kaydetmek, onu sıkıştırma için kaliteli bir ön ayar ile kaydetmek ve ardından uygulamanın sizin için tüm işi yapmasına izin vermek! Uygulama, kaydettiğiniz kelimeleri ünlü bir şahsiyet söylemiş gibi göstermeye çalışmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Uygulama ayrıca, sesi daha da özgün hale getirmek için ortamdan biraz yankı, yankı ve gürültü ekler.

Ünlü şarkıcıların, ünlülerin veya uygulamanın şu anda desteklediği diğer idollerin seslerinden seçim yapabilirsiniz. Sesinizi bir robota veya korkutucu bir küçük kıza dönüştürmenize izin veren çeşitli efektler de vardır. Bu uygulama ile olasılıklar sonsuzdur ve Android cihazlar için çok iyi bir şaka uygulaması oluşturacağını düşünüyoruz.

Buradan indirin

4. Havalı Korna Şakası

Yüksek sesli şakalar çoğu insanın anında nefret ettiği bir şey olsa da, çoğu insanı ürküttüğü şüphesiz. Durum buysa ve sinir bozucu bir arkadaşınıza şaka yapmak istiyorsanız, havalı korna kadar iyi (ve daha yüksek sesle) bir şey yoktur. Play Store’da havalı korna sesini uyaran pek çok uygulama var ve aşağıda bağladığımız uygulama harikalar yaratıyor. Aynı zamanda bir gemi kornası, havalı korna veya siren gibi başka seslere de sahiptir. Sadece bununla arkadaşını şaşırttığında tokatlanmaya hazır ol!

Buradan indirin

5. Ustura Şakası

Herkes kafasının üstündeki saça önem verir ve kafalarının rastgele geçmesini bekleyecekleri son şey bir tıraş bıçağıdır. Elbette, bunu gerçek bir düzelticiyle yapmanın korkunç sonuçları olur, ancak Android cihazınız burada devreye giriyor! Google Play Store’da çok sayıda iyi ustura şakası uygulaması var ve aşağıda bağladığımız uygulama harika çalışıyor. Düğmeyi açtığınızda, uygulamalar gerçek bir saç kesme makinesinin veya tıraş makinesinin sesini uyarır. Ayrıca daha gerçekçi bir yaklaşım için telefonunuzu titreştirir.

Uygulama aynı zamanda en gerçekçi deneyim için telefonunuzun yakınlık sensörünü kullanır. Bu korkunç bir şakadır ve bunu kısa huylu arkadaşlarınız veya aile üyelerinizin hiçbirinde kullanmanızı önermeyiz! Bununla birlikte, klasik tıraş bıçağı şakası, arkadaşlarınızı trollemenin zararsız ve eğlenceli bir yoludur.

Buradan indirin

Sonuç

Hepsi bu kadar! 2020’de Android için en iyi şaka uygulamaları derlememizi beğeneceğinizi umuyoruz! Listeden hangisi favoriniz ve Android için bu şaka uygulamalarından kaç tanesini zaten biliyorsunuz veya kullanıyorsunuz? İnsanların ilginç ve eğlenceli bulabileceğini düşündüğünüz, arkadaşlarınızla uğraşmak için başka iyi uygulamalar biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin, sizden haber almaktan mutluluk duyarız!