Aramızdaki Renk Nasıl Değiştirilir?

Küresel bir pandemi yılına girerken, bundan fayda sağlayan sektörlerden biri de video oyun sektörü. Sırf insanlar karantina ve benzeri şeyler sırasında zaman öldürmeye karar verdikleri için kârda ve kullanıcılarda hızla yükselen birçok video oyunu var. Ancak bugün odak noktamız, çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olan Aramızda.

Aramızda eşsiz bir konseptten filizleniyor ve dünya bunu gönülden almış gibi görünüyor. Bu bizi, hayranların oyunda karakter renklerini nasıl değiştirebilecekleri konusunda son zamanlarda dile getirdikleri endişelerin ortasına koyuyor. Bir cevaba ihtiyacınız varsa, Aramızdaki renklerin nasıl değiştirileceğine dair kılavuzumuzu okuyun ve aradığınız şeyi elde edin.

Aramızdaki Renk Nasıl Değiştirilir?

  1. Yerel veya çevrimiçi bir maç başlatın
  2. Bir maçın lobisine ulaştıktan sonra, sol üst taraftaki dizüstü bilgisayara doğru yürüyün
  3. Dizüstü bilgisayarın yanına geldiğinizde, Özelleştirmek ekranın sağ alt köşesindeki düğme
  4. Bu şimdi sizi özelleştirme ayarlarına ve Renk renk değiştirme sekmesi varsayılan olarak açılacaktır. Seçtiğiniz renge tıklayın ve işte bu kadar.

Renk değiştirirken bazı renklerin üzerinde bir çarpı işareti (X) göreceksiniz. Bunlar aynı lobideki diğer oyuncular tarafından seçilen renklerdir, bu yüzden onları seçemezsiniz. Bunun dışında renk değiştirmenin bilmeniz gereken pek bir şeyi yok. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!