Among Us Mod Apk Is it Safe to Download Version 2020.9.9s

Aramızda Mod Apk: İndirmek Güvenli mi

Android, iOS ve Windows cihazları için Unity’de yapılan bir Amerikan Oyunu Aramızda, çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Çok ilginç bir oyun ve oldukça karmaşık bir oynanışa sahip. Oyun içinde, sistem kontrolleri, elektrik tesisatı vb. Gibi görevler ve sahtekarların kim olduğunu bulmanız gerekecek.

Pekala, oyun sahtekarlığı seçiyor, yani eğer bir sahtekârsanız, diğer ekip arkadaşlarını sabote etmek gibi görevler yapmanız gerekecek. Genel olarak çok güzel bir oyun ve tavsiye ediliyor, ancak oyunun eksik olduğu birkaç şey var.

Topluluk Aramızda Oyunu için daha fazlasını istedi. Bu nedenle insanlar Aramızda da bir MOD geliştirdiler. Peki, tüm evcil hayvanların, görünümlerin ve şapkaların kilidini açmak gibi belirli ayrıcalıklar kazanmak için MOD Apk’ı indirebilir ve değiştirilmiş uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Ancak, bu tür uygulamaları indirip yüklemeden önce, her zaman olası tehlike ve riskini hatırlamanız gerekir. Bu yazıda size MOD Between US APK bağlantısını sağlayacağız. Ayrıca, güvenlik konusunu ve bir MOD APK’nin potansiyel riskini tartışacağız.

Aramızda Mod Apk 2020.9.9s Sürümü İndirmek Güvenli mi

Aramızda Mod Apk 2020.9.9s İndirmek Güvenli mi?

Geliştirici InnerSloth, Aramızdaki oyunun yapımına makul miktarda para yatırdı. Şirketin kâr elde etmesinin tek yolu oyun içi satın alımlardır. Bu nedenle çok sayıda telif hakkı iddiası var.

Aramızın MOD sürümünü indirirseniz, yasa dışı değildir. Ancak uygulamayı değiştiren ve dağıtan kişi yasa dışı bir eylemde bulunuyor. Bunun yanı sıra, MOD uygulamalarının çoğunun kullanımı güvenlidir; ancak, Modded APK’ye her zaman casus yazılım ekleme olasılığı vardır.

Birçok kişi, kişisel verilerini çalacak veya cihazlarını bozacak kötü amaçlı dosyaların kurbanı olmuştur. Kötü amaçlı bir dosya içerdiği tespit edilen bu MOD uygulamalarının çoğu ona eklenir.

Genellikle MOD uygulamasını geliştiren ana distribütörden değildir. Genellikle MOD uygulamasını ilk indirenler kişilerdir. Ardından casus yazılımı veya virüsü ekleyin ve daha sonra Web Sitelerinde yayınlarlar.

Modded APK, Virüs veya Kötü Amaçlı Yazılım içeriyor mu?

Daha önce belirtildiği gibi, tüm MOD uygulamaları Virüsler ve Kötü Amaçlı Yazılımlar içermeyecektir. Ancak, bunu yüklemeniz sizin için tehlikeli olabilecek birkaç tane olabilir. Peki, APK’nin yüklenmesinin güvenli olup olmadığını nasıl anlayacaksınız?

Android cihazınızda bir Antivirüs uygulaması varsa, MOD uygulamasını tarayabilirsiniz. Ancak bu yeterince iyi değil; genellikle kötü amaçlı kod, uygulamayı yükledikten sonra Anti Virüs tarafından algılanır. Bu nedenle, daha güvenilir bir tarama motoruna ihtiyacınız var.

APK dosyanızı taramak ve güvenli olup olmadığını belirlemek için Malwarebytes, Androtototal, Dexter, Tracedroid vb. Hizmetleri gibi çevrimiçi hizmetleri kullanabilirsiniz. HASHDROID uygulamasını kullanarak HASH kontrolü de yapabilirsiniz, ancak genellikle MOD APK’sının karması resminden değiştirilir.

Son olarak, MOD APK ile ilgili çevrimiçi forumları, blogları ve gönderileri kontrol edebilir, herhangi birinin uygulamayı rapor edip etmediğini görebilirsiniz. Uygulamada bir sorun varsa, insanlar kesinlikle bunu yapacak ve bunu forumda yayınlayacaklar.

Modded APK Nereden İndirebilirim 2020.10.22s

Aramızda v2020.10.22s’nin son MOD APK’sını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Ancak, tüm premium özelliklere ücretsiz olarak erişmek için kimsenin MOD uygulamasını indirip yüklemesini önermiyoruz.

Mümkünse resmi uygulamayı kullanmanızı ve geliştiricileri desteklemenizi öneririz. Aramızda v2020.10.22s MOD APK kabaca 69MB boyutundadır ve Android 4.4 ve sonraki sürümlerle uyumludur.

PC Bağlantısı için MOD

Android Bağlantısı için MOD

Aramızda Resmi İndir 2020.10.22s Apk

Playstore Bağlantısı

PC oyun bağlantısı

Sonuç

MOD APK kurmayı düşünüyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Dahası, bir MOD uygulaması kullanıp kullanmadığınızı bir şekilde bilirlerse, resmi hizmetten yasaklanabilirsiniz. Google Play’den Android cihazınıza uygulama indirmenizi tavsiye ederiz.