Apple Watch Yüzünüzü Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Apple Watch, gezegendeki en çok yönlü saatlerden biridir. Apple saatinizi kullanarak birden fazla görevi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu da değil, Apple saat kadranınızı kolayca tasarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Yeni bir Watch OS güncellemesiyle kullanıcılar artık Apple saat yüzlerini arkadaşları ve diğer topluluk üyeleriyle paylaşabilir.

Saat yüzünü paylaşmak için birden fazla seçenek vardır, ancak en yaygın olanı iMessage’dır. Ancak Apple saatinizin yüzünü iPhone’unuzu kullanmadan doğrudan Apple saatinden de paylaşabilirsiniz. Bu, en azından denemek için ilginç bir aktivite yapar. Sonunda, kullanıcıların saat yüzünü de alması ve düzgün kullanmak için yüklemesi gerekiyor.

Apple Watch Yüzünüzü Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Apple Watch Yüzünüzü Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Bir Apple Watch’unuz varsa ve Watch Face’ınızı paylaşmak istiyorsanız, önce kontrol etmeniz gereken bazı gereksinimler vardır. İPhone’unuzu iOS 14 veya sonraki bir sürüme güncellediğinizden emin olun. Ayrıca, bu yalnızca WatchOS 7 veya sonraki bir sürümü çalıştırıyorsa Apple Watch’ta çalışacaktır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Tüm bu gereksinimleri kontrol ettiyseniz, Saat Yüzünüzü iPhone veya iPad’inizle Paylaşabilirsiniz.

Adımlara geçmeden önce iPhone’unuzda App Store’u açın, Watch uygulamasını arayın ve yükleyin. Watch uygulaması olmadan Apple Watch Face’i iPhone’unuzla paylaşamazsınız. Bu nedenle, uygulamayı yüklemiş olmanız çok önemlidir.

Aşama 1: Yüz Ayarları simgesini ve Düzenle seçeneğini getirmek için Apple Watch’unuzun ekranına uzun dokunun. Tıkla Ayarlar Düzenle seçeneğinin solundaki simge.

Aşama 3: Şimdi, Kişi ekle ekranın üst kısmındaki seçeneği.

Apple Watch Yüzünüzü Nasıl Paylaşabilirsiniz?

4. Adım: Bir kişi seçmek için, bunu bir tuş takımında yapmak istiyorsanız, ardından Tuş takımı en sol üst köşedeki simge. Ayrıca, Siri’yi kullanarak bir kişi bulabilirsiniz. Bunun için ilk Siri simgesine tıklayın. Dahası, kaydedilen tüm kişilerinize ortasına tıklayarak erişebilirsiniz. Contact simgesi.

Adım 5: Apple Watch Face’i paylaşmak istediğiniz Kişiyi seçin ve ardından Mesaj oluşturmak aşağıdaki seçeneği seçin, ardından göndermek istediğiniz mesaj şablonunu seçin.

6. Adım: Şimdi, Apple Watch Face’i kişiye göndermek için aşağı kaydırın ve Gönder buton.

Paylaşılan Apple Watch Kadranını Alma

Watch uygulamasını iPhone veya iPad’inize zaten yüklediyseniz, burada herhangi bir sorun yaşamazsınız. Peki, Watch uygulamasını yüklemediyseniz, yüklemelisiniz; aksi takdirde çalışmaz.

Bu nedenle, Paylaşılan Apple Watch Face’i almak için iMessages iPhone iPad’inizde. İPhone’unuz iPhone’unuzdaki Watch uygulamasına yönlendirilecek ve Paylaşılan Yüz koleksiyonunu gösterecektir.

Apple Watch Yüzünüzü Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Bundan sonra, Paylaşılan mesaja tıklayabilir ve Watch uygulamasını kullanarak yüzünüzü koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Sonuç

Saat yüzlerini paylaşmak eğlenceli bir aktivitedir ve daha fazla insan bunu deneyecektir. Ayrıca artık özelleştirilmiş Apple saat kadranlarınızı oluşturabilir ve bunu arkadaşlarınızla veya geliştirici topluluğunuzla paylaşabilirsiniz.

Saat yüzünü paylaşırken herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, aşağıya yorum yapın. Teknik uzmanlarımız size yardımcı olmak için orada olacak.