Animal Crossing New Horizons’ta merdiven nasıl edinilir

Animal Crossing New Horizons’taki birçok öğenin dışında merdiven, oyundaki her oyuncu için çok önemli bir araçtır. Oyunda adanızdaki yüksek çıkıntılara ve uçurumlara sıkışmış birçok kaynak var. Oyunun bir noktasında onlara ulaşma ihtiyacıyla karşılaşacaksınız. İşte o zaman bir merdivene güvenmeniz gerekecek.

Merdiven almak oldukça kolay bir süreci içerir. Ama yine de, birkaç gün sürüyor, bu yüzden sabırlı olmanız gerekecek. Bununla birlikte, merdiven almanın iki yolu vardır ve bunlardan biri, sadece birkaç saat içinde bir merdiven alabileceğiniz kolay bir yoldur. Animal Crossing New Horizons’ta nasıl merdiven alınacağına dair rehberimizi nasıl okuyacağınızı öğrenmek için.

Animal Crossing New Horizons’ta merdiven nasıl edinilir

Animal Crossing New Horizons’ta merdiven almak için yapmanız gereken ilk şey Nook’s Cranny’nin kilidini açmak. Dükkanın kilidini açtıktan sonra, nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonraki gün inşa edilecektir. Şu anda, Nook’un verdiği normal açılış duyurusu sırasında bir telefon görüşmesi yaptığını göreceksiniz. Telefon görüşmesi sırasında Nook, adaya giden yolda daha fazla köylü olduğuna dair ipuçları verecek. Nook bu noktada böyle bir telefon alamazsa, adanızdaki müzeyi tam anlamıyla inşa etmeniz gerekebilir.

Nook, adanıza giden yeni köylülerle ilgili ipuçları verdikten sonra, gidin ve onu Nook Hizmetlerinde ziyaret edin. Onunla konuşun ve adanıza gelen yeni köylüler hakkında bilgi edinin. Seçeneği alana kadar konuşmaya devam et Ne yapmalıyım? konuşma sırasında. Bu seçeneği aldığınızda, devam etmek için seçin.

Bu konuşma sırasında Nook, adanızda bir köprü yapmak için size yeni bir tarif verecek. Onunla olan sohbeti dinlerseniz, sizi ziyaret etmek üzere olan yeni köylülerin adanıza girmek için bir köprüye, dolayısıyla bir köprü tarifine ihtiyaç duyacağını öğreneceksiniz. Tarifi aldıktan sonra, onu oluşturmak için gerekli tüm kaynakları alın. Köprü, inşaat için sadece doğal öğeler gerektirir, bu yüzden çok uzun sürmez. Bununla birlikte, köprünün tamamen inşa edilmesi bir gün alacaktır, bu yüzden inşaatının bitmesini bekleyin.

Köprünün inşaatı tamamlandıktan sonra geri dönün ve Nook’u tekrar ziyaret edin. Bu noktada Nook, yerleştirebileceğiniz 3 konut parselini teslim edecek. Merdiven tarifini almak için 3 konut arazisinin tümünü başarıyla yerleştirmeniz gerekecek. Bu bittiğinde, Nook’tan bir telefon alacaksınız. Aramaya rağmen, size bu evler için yapmanız gereken bazı mobilyalardan bahsedecek. Bu mobilyaların kaynakları bir merdiven gerektirdiğinden, merdivenin tarifini size gönderdiğini söyleyecektir. Şimdi geriye kalan tek şey tarif için kaynakları toplamak, bir üretim tezgahını ziyaret etmek ve son olarak merdiveni yapmak.

Yeni Ufukları Aşan Hayvanlarda Merdiven Almanın Daha Kolay Yolu

Merdiveni almak için birkaç gün harcamaya istekli değilseniz, neyse ki, Animal Crossing New Horizons’ta kullanabileceğiniz bir geçici çözüm var. Bu yöntemle, oyuna girdiğiniz ertesi gün bir merdiven elde edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, çok oyunculu, merdiveni zaten açmış bir En İyi Arkadaş. Böyle bir arkadaşınız varsa, ondan bir merdiven yapmasını ve size asmasını isteyin.

İkinci yöntemi çok daha kolay ve hızlı bulabilirsiniz. Bununla birlikte, merdiveni ilk yöntemde verilen geleneksel yolla elde etmek en iyisidir, özellikle de oyunun sizin için planladığı macerayı kaybetmek istemiyorsanız. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!