Change Instagram App icon

Android ve iOS’ta Instagram Uygulama simgesi nasıl değiştirilir

Bu eğiticide, Instagram uygulamasının simgesini Android ve iOS’ta değiştirme adımlarını göstereceğiz. Bu fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ devi, geçtiğimiz günlerde onuncu yaş gününü kutladı. Bu vesileyle kullanıcı tabanına paskalya yumurtası şeklinde bir “iade hediyesi” vermeye karar verdi. Facebook’un sahip olduğu uygulama, uygulaması için yaklaşık 12 farklı simge ekledi ancak Ayarlar menüsüne gömüldü.

Bu simgeler, geliştiricinin lansman öncesi sürümünden 2010 yılında genel kullanıma açık olan ilk sürümüne kadar uzanmaktadır. Bunun dışında, klasik simgeleri ve Twilight, Sunrise, Aurora şeklinde bir grup renkli simge de ekledi. , gurur ve Altın. Sonra karanlık mod severler için Dark ve Very Dark simgeleri şeklinde bir şeyler var. Bu notta, Android ve iOS’ta Instagram Uygulaması simgesini değiştirmek için eksiksiz talimat adımları verilmiştir.

Instagram Uygulama simgesini değiştir

Android ve iOS’ta Instagram Uygulaması simgesi nasıl değiştirilir

Adımlara başlamadan önce, Android cihazınızda 163.0.0.6.122 veya sonraki bir sürümü ya da iOS’ta 162.0 veya sonraki bir sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun. Durum böyle değilse, App Store veya Play Store’a gidin ve uygulamayı güncelleyin. Bundan sonra aşağıdaki talimatlara devam edebilirsiniz:

 1. Cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.
 2. Şimdi Profilinize gidin (sağ alt avatar).
 3. Sağ üstte bulunan hamburger menüsüne (üç yatay çizgi) dokunun.
  instagram simgeleri
 4. Ardından altta bulunan Ayarlar’a dokunun.
 5. Ayarlar menüsüne ulaştığınızda, bir grup emoji görene kadar aşağı kaydırın.
 6. Daha sonra konfeti ile karşılanacaksınız ve gizli Uygulama Simgesi ekranına yönlendirileceksiniz.
 7. Şimdi listeden tercih ettiğiniz simgeye ve ardından Otomatik Olarak Ekle düğmesine dokunun.
  ana ekrana ekle

Bu kadar. Bunlar, Android ve iOS’ta Instagram uygulamasının simgesini değiştirmenin adımlarıydı. Android’de yeni seçilen simgenin yalnızca ana ekranda kısayol olarak görüneceğini unutmayın. Orijinal simgeyi Uygulama Çekmecesinin içinde görmeye devam edeceksiniz. Bununla birlikte, listeden favori simgenizi veya simgelerinizi bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.

Bir cevap yazın