Android cihaz için Flappy Bird APK İndir

16 Kasım 2020’de güncellendi: Bugün, Android için en son Flappy Bird APK’sını ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Android’inizi ayarlar hakkında araştırdığınızı ve Temel Sürüm seçeneğine birden çok kez dokunduğunuzu varsayalım. O zaman Android’inize bağlı olarak varsayılan oyunu oynamış olabilirsiniz. Oyunun teması farklı Android sürümlerinde değişiklik gösterse de konsept aynı kalıyor. Oyunu oynadıysanız, bunun duyarlı, oynaması eğlenceli ve zorlu bir oyun olduğunu bilirsiniz.

Eğer böyle oyunlardan hoşlanıyorsanız, Flappy Bird oynamalısınız. Boruya dokunmadan etrafta uçmaya çalışan bir kuş olarak oynadığınız çok basit bir oyundur. Oyunun kontrolü de yerel bir Android oyununa benzer; kuşun uçuşunu kontrol etmek için dokunup bırakmanız gerekir. Oyunun sürekli değişen ortamında kuşu uçurmak için sabit bir ritim tutmak oldukça zordur.

Oyunu tabii ki Android kullanıcıları için oynamak isterseniz, Google Play Store’u açabilir, Flappy Bird’ü arayabilir ve kurabilirsiniz. Bununla birlikte, Play Store, birkaç hata ve sorun içeren daha eski bir Flappy sürümüne sahiptir. Geliştirici flappy bird’in en son sürümünü yayınladı, ancak en son sürümü yüklemek isterseniz. Flappy bird’in APK’sını indirmeniz ve ardından Android cihazınıza yüklemeniz gerekecek. Bu makale, bir açıklama ile birlikte Flappy Bird APK’sini indirmek için bağlantı sağlayacaktır.

Android cihaz için Flappy Bird APK İndir

Flappy Bird APK v1.3 Özellikler

Daha önce de belirtildiği gibi, Flappy Bird bir arcade oyunudur ve kullanıcılar için çok bağımlılık yapar. İnanılmaz ses efektleri ve grafiklerle oyun vintage bir havaya sahip ve gözümüze çok hoş geliyor. Oyun kesinlikle kolay değil, kolay bir oyun gibi görünüyor ama zorlu.

Kontrol olabildiğince basittir; kuşun Fap yapması için ekrana dokunup bırakmanız gerekir. Kuş kanatlarının ne kadarı tamamen ekrandaki Musluklarınıza bağlıdır. Çok popüler bir oyundur, ancak Google Play Store’danitp yüklemek yerine APK dosyasını indirmeniz gerekir.

Pekala, belirsiz nedenlerden dolayı, Oyunun orijinal geliştiricisi oyunu Google Play mağazasından aniden kaldırdı. Bu nedenle, Dünyanın birçok bölgesinden insanlar bir Play mağazasında oyuna erişemez. Bununla birlikte, aynı konseptte olan ama aynı oyun olmayan sahtekarlar ve oyunlar vardır.

Android cihaz için Flappy Bird APK V1.3’ü indirin

Gerçek oyunu eski veya güncellenmiş sürümü yüklemek isterseniz, APK dosyasını indirmeniz gerekir. APK dosyasının boyutu 1 MB’tan az ve tamamen ücretsiz bir oyundur.

Pokémon TCG Çevrimiçi APK v2.74.0

Doğrudan İndirme Bağlantısı

Pokémon TCG Çevrimiçi APK v2.74.0

Flappy Bird APK Eski Sürüm

Flappy Bird V1.2 İndir

Flappy Bird APK V1.3 ChangeLogs

Herhangi bir yasal sorun için endişelenmenize gerek yok; daha da fazlası, oyun Android 2.2’yi de destekliyor. Tüm bunlara rağmen oyun yalnızca İngilizce olarak mevcuttur; kullanıcı arayüzü güncellendi. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve kilidini açabileceğiniz farklı kuş türleri vardır. Son olarak, bir skoru tamamladıktan sonra aldığınız dört madalya.