Amazon Sipariş Rehberi | Nasıl Gizlenir

Amazon, her müşterinin ihtiyaçları için en iyi çevrimiçi pazardır. Tıpkı logolarının önerdiği gibi, A’dan Z’ye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Oldukça kullanıcı dostu bir web sitesi ve uygulamaları var. Bununla birlikte, durum bu olsa bile, bazı şeylerin yürütülmesi bazen oldukça karmaşık hale gelebilir.

Bahsettiğimiz şey, Amazon hesabınızda siparişleri gizleyebilmektir. Buna ek olarak, gizli siparişleri görüntüleme yeteneği. Siparişleri arşivleyerek Amazon’da saklayabiliriz. Amazon siparişleri hakkındaki bu kılavuzda, Amazon’da arşivlenmiş siparişleri nasıl gizleyeceğiniz ve bulacağınız konusunda size yardımcı olacak her şeyi anlatacağız.

Amazon Sipariş Rehberi | Nasıl Gizlenir | Arşivlenmiş Siparişleri Bul

Amazon Sipariş Rehberi | Nasıl Gizlenir

 1. Amazon hesabınıza giriş yapın
 2. Tıkla İade ve Siparişler web sitesinin sağ üst tarafındaki seçenek
 3. Ardından, siparişlerinizin listesinden saklamak istediğinizi bulun
 4. Gizlemek istediğiniz sırayı bulduktan sonra, Sipariş detayları, siparişin sağ üst köşesindeki sipariş kimliğinin hemen altında
 5. Ardından, Arşiv Sırası seçenek
 6. Son olarak, Arşiv Sırası seçeneği beliren onay isteminden tekrar.

Amazon Sipariş Rehberi | Arşivlenmiş Siparişleri Bul

 1. Başlamak için Amazon hesabınıza giriş yapın
 2. Ardından, İade ve Siparişler ekranın sağ üst tarafındaki seçenek
 3. Son olarak Emirler bölümünde, üstteki açılır filtreyi tıklayın ve Arşivlenmiş Siparişler.

Bu siparişleri arşivleme ve bulma adımlarını tamamlarken, bu, Amazon’da arşivlenmiş siparişleri gizleme ve bulma konusunda bilmemiz gereken her şeyi kapsar. Adımlar oldukça basittir ve nasıl yapılacağını biliyorsanız bunu kolayca yapabilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!