Amazon Fire TV veya Stick Pluto TV Çalışmıyorsa Düzeltme

Pluto TV bu yıl giderek daha fazla tanınırlık ve ün kazanırken, bazı insanlar servisi kullanmaya çalışırken hatalar alıyor. Kullanıcıların çoğunun yakın zamanda bildirdiği gibi, Pluto TV ile uğraşan ve Amazon Fire TV ve Amazon Fire TV Stick’te düzgün çalışmasını engelleyen canlı bir sorun var.

Aynı sorunla karşı karşıyaysanız, hemen düzeltmeniz gerekir. Bu amaçla, burada sorunumuzu çözecek bir kılavuz oluşturuyoruz. Pluto TV’nin resmi web sitesine göre, uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemek bu işi yapmalı. Aşağıda, Amazon Fire TV veya Stick Pluto TV çalışmıyorsa, uygulama önbelleğini ve verilerini temizlemenizi sağlayan, nasıl düzeltileceğine dair kılavuzumuz bulunmaktadır.

Amazon Fire TV veya Stick Pluto TV Çalışmıyorsa Düzeltme

Amazon Fire TV veya Stick Pluto TV Çalışmıyorsa Düzeltme

  1. Başlamak için şuraya gidin: Ayarlar
  2. Oradan içeri gir Uygulamalar
  3. Ardından, Tüm Uygulamaları Yönetin seçenek
  4. Uygulamalar listesinden Pluto TV’yi bulun ve gidin
  5. Ardından, basitçe Önbelleği ve Verileri Temizle
  6. Son olarak, Pluto TV uygulamanızı yeniden başlatın ve sorun şimdi çözülmelidir.

Yukarıda verilen adımları izleyerek Pluto TV uygulamanızın önbelleğini ve uygulama verilerini Amazon Fire TV veya Amazon Fire TV Stick’te başarıyla temizleyeceksiniz. Bu süreç boyunca, hataya neden olan yükleme sorunu umarız çözülür. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!