Activision Hesabı Parolası Nasıl Değiştirilir

Kısa bir süre önce, bir kullanıcı fırtınası Activision hesaplarının saldırıya uğradığını iddia ediyor. Bugüne kadar, kaynaklar saldırıya uğramış büyük miktarda 5,00,000+ hesap gösteriyor. Bu krizde bile Activision, internette görülen bu tür hack iddialarının yanlış bilgi olduğunu iddia ederek sadece kendi zemini duruyor.

Bununla birlikte, Activision dışarıdaki tüm kullanıcılarına tedbirli adımlar atmalarını ve bir şifre değişikliğiyle hesap korumasını sağlamalarını tavsiye ediyor. Bu durumda, kullanıcılar Activison şifrelerini değiştirmek için çoktan işe başlamışlardır. Nasıl yapıldığını henüz bilmiyorsanız, Activision hesabı şifresini nasıl değiştireceğinizle ilgili kılavuzumuz size yardımcı olacaktır.

Activision Hesabı Parolası Nasıl Değiştirilir

Yöntem 1

 1. Activision’a gidin ve hesabınıza giriş yapın
 2. Giriş yaptıktan sonra tıklayın Profil ekranın sağ üst tarafında
 3. Profilin içine girdikten sonra, Temel bilgi

 4. Ardından, Düzenle sağındaki seçenek Parola

 5. Ardından, iki boş metin alanına yeni şifrenizi girin. Bir parolaya karar vermeden önce, parola gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun.
 6. Yeni şifrenizi girdikten sonra, Kayıt etmek buton
 7. Bu şimdi bir şifre girmenizi isteyen yeni bir boş metin alanı açacaktır. Activision’da oturum açmak için kullandığınız eski parolayı buraya girin ve ardından Gönder’e tıklayın. Bu, Activision şifrenizi başarıyla değiştirecektir.

Yöntem 2

 1. Yukarıdaki yöntem sizin için işe yaramazsa veya oturum açmak için hesap parolanızı unuttuysanız, parola sıfırlama sayfasına gidin.
 2. Buraya, erişimini kaybettiğiniz hesapla ilişkili e-posta kimliğini girin
 3. E-postanızı yazdıktan sonra, Sunmak buton
 4. Bu şimdi size bir şifre kurtarma e-postası gönderecek. E-postayı bekleyin ve aldıktan sonra açın
 5. E-postayı açtığınızda, şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı alacaksınız. Basitçe tıklayın Parolanızı Sıfırlayın Devam etmek için
 6. Ardından, web sitesi tarafından verilen şifre gereksinimlerini karşılayarak iki boş metin alanına yeni şifreyi girin.
 7. Son olarak, Kayıt etmek düğmesi ve yeni şifre kaydedilecektir.

Activision hesabınıza erişiminiz varsa, ilk yöntem en rahat ve kolaydır. Yapmazsanız, ikinci yöntemi uygulayabilirsiniz. Her iki durumda da, e-postaya veya Activision şifrenize erişiminiz varsa şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!