% 90 Yükleme Ekranında Sıkışmış Phasmophobia’yı Düzeltin

Phasmophobia, psikolojik korkuya dayalı, yeni çıkan çok oyunculu çevrimiçi video oyunlarından biridir (4 oyuncuya kadar). Oyun şu anda erken erişim yapısında olsa da, Kinetic Games oyun ve grafiklerle harika bir iş çıkardı. Steam’de şimdiden son derece olumlu eleştiriler aldı. Bununla birlikte, ilgilenen tüm oyuncular oyunu% 90 Yükleme Ekranında Sıkışan Phasmophobia Stuck olarak kolayca çalıştıramaz.

Şimdi, eğer durumda, siz de onlardan biriyseniz, yalnız değilsiniz. Neyse ki, aşağıdaki kılavuzu izleyerek belirli sorunu kolayca çözebilirsiniz ancak oyun içi ilerlemenin bir kısmı kaybolabilir. Şimdi, Phasmophobia oyununuz yüzde 90’da takılı kalırsa, bu kaydedilen oyun dosyalarıyla ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Oyun dosyaları bozuk veya eksik.

% 90 Yükleme Ekranında Sıkışmış Phasmophobia’yı Düzeltin

Pekala, bazılarınız kaydedilen oyun dosyaları herhangi bir nedenle kaybolduğunda veya bozulduğunda ne yapacağını zaten anlamış olmalısınız. Hayır ise endişelenme. Aşağıdaki adımları takip et:

% 90 Yükleme Ekranında Sıkışmış Phasmophobia'yı Düzeltin

  • Yüklü Phasmophobia oyun klasörüne gidin (Örneğin, C: Users [username] AppData LocalLow Kinetic Games Phasmophobia).
    • Şimdi, bazı PC kullanıcıları tüm oyunları yüklemek için her zaman farklı bir sürücü seçiyor. Bu durumda, belirli sürücüye gidin ve Kinetic Games Phasmophobia konumunu bulun.
  • Şimdi, yüklü Phasmophobia oyun klasörüne girdikten sonra, saveData.txt dosyasını arayın.
  • Dosyayı yedek olarak başka bir sürücüye kopyalayıp yapıştırdığınızdan emin olun.
  • Ardından, orijinal saveData.txt dosyasını yüklü oyun klasöründen silin.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.
  • Gitmekte iyi olacaksın.

Bu bozuk oyun dosyası sorununun arkasında henüz kesin bir neden bulunmasa da, aynı oyunda böyle bir şeyle birden çok kez karşılaşırsanız, Kinetic Games destek ekibiyle iletişime geçmenizi ve bunu rapor etmenizi öneririz. Ek olarak, takip edebilirsiniz. Fazmofobi Twitter daha fazla güncelleme ve bilgi için idare edin.

Bu arada Kinetic Games, Phasmophobia oyun hatalarını veya hatalarını Phasmophobia Discord Sunucusuna bildirmek için resmi olarak tweet attı.

Oyun yükleme ekranında% 90 oranında takılmak, tüm oyuncular için ve çoğunlukla çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için gerçekten sinir bozucu olduğundan, internet bağlantınızı da kontrol etmelisiniz.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzu faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.